fbpx
Купи!

Столица 1301

Original price was: 3.800,00 ден.Current price is: 3.420,00 ден.

SKU: 1301 Категорија

Опис

  • Боја: По избор;
  • Пакување: стреч фолија (две столици во едно пакување);
  • Изработка: изработена од буково дрво;
  • Само за внатрешна употреба;
  • За да се спречи гребење и звук од влечење на столици по подот, потребно е да се пополнат со самолеплива заштита за подот.
Scroll to Top