Промо!

Столица МЦ-62

3.600 ден 3.500 ден

4 на залиха

Категорија: Тагови: ,

Опис на производот

Боја: Сиво седиште, зелен грб.

Изработка: Изработен од мебел штоф. Конструкцијата на целата столица е МЕТАЛНА.

Scroll to Top