Столица МЦ-56/2

3.500 ден

2 на залиха

Категорија: Тагови: ,

Опис на производот

Боја: Сива

Изработка: Изработен од еко-кожа. Конструкцијата на целата столица е МЕТАЛНА.

Scroll to Top