РФ-260

2.700 ден

6 на залиха

Категорија: Тагови: ,

Опис на производот

Боја: Бела.

Изработка: Изработен од еко коѓа. Конструкцијата на целата столица е МЕТАЛНА.

Информации за производ

Постави прашање за производот

Scroll to Top