Огледало РУБИНО

19.900 ден

1 на залиха

Категорија: Таг:

Опис на производот

Декоративно огледало.

Димензии: 115x 163 х 7cm

Изработка:  Базата на огледалот е изработена од медијапан.

Информации за производ

Постави прашање за производот

    Scroll to Top