Огледало МИРАКЛЕ

11.900 ден

6 на залиха

Категорија: Таг:

Опис на производот

Декоративно огледало.

Димензии: 76 x 120 х 4,5cm

Изработка:  Базата на огледалот е изработена од медијапан.

Scroll to Top