fbpx

Oгледало ЕНДЛЕСС

8.900,00 ден

1 на залиха

Категорија Ознака:

Опис

Декоративно огледало.

Димензии: 85 x 93 х 1,6cm

Изработка:  Базата на огледалот е изработена од медијапан.

Scroll to Top