Комода T20

9.900,00 ден

SKU: 12900-2-2-1-1-1-1 Категории ,

Опис

Tрадиционален дизајн. Медијапанска комода со четири фиоки и букови дрвени ногарки.

  • Материјал: Медијапан;
  • Димензии: 207×42х45см;
  • Боја: oрев.

 

Scroll to Top