Комода T19

21.900 ден

SKU: 12900-2-2-1-1-1-2 Категории: ,

Опис на производот

Модерен дизајн и традиционална елеганција. Медијапанска комода со три фиоки, стакло и метални ногарки.

  • Материјал: Медијапан, стакло, метални ногарки;
  • Димензии: 200×40х40см;
  • Боја: бела.

 

Scroll to Top