Комода T17

14.500,00 ден

SKU: 12900-2-2-1-1-1 Категории ,

Опис

Модерен дизајн и традиционална елеганција. Медијапанска комода со три фиоки.

  • Материјал: Медијапан;
  • Димензии: 160×42х47см;
  • Боја: oрев-бела

 

Scroll to Top