Комода М 057

19.900 ден

SKU: 12900-2-2 Категории: ,

Опис на производот

Ремек дело со модерен дизајн и традиционална елеганција. Навистина ќе служи како уметничка скулптура во Вашиот дом.

  • Материјал: Медијапан;
  • Димензии: 220×45см;
  • Боја: по избор.

 

Scroll to Top