Комода М 056

22.000 ден

SKU: 12900-2-1 Категории: ,

Опис на производот

Класичен изглед. Комода изработена од буково дрво и фурниран медијапан.

  • Материјал: буково дрво, медијапан;
  • Димензии: 223x46x51см;
  • Боја: по избор.
Scroll to Top