Комода М 055

15.900 ден

SKU: 12900-2-1-1 Категории: ,

Опис на производот

Класичен изглед. Комода изработена од буково дрво и фарбан медијапан.

  • Материјал: буково дрво, медијапан;
  • Димензии: 162x43x50см;
  • Боја: по избор.
Scroll to Top