Комода Т18

16.900 ден

SKU: 12900-2-2-1-1 Категории: ,

Опис на производот

Модерен дизајн и традиционална елеганција. Медијапанска комода со 3Д фронти.

  • Материјал: Медијапан;
  • Димензии: 180×42х45см;
  • Боја: бела

 

Scroll to Top