Промо!

Комода КБ

5.500 ден

SKU: 12900-2-2-1-1-1-2-1 Категории: ,

Опис на производот

Модерен и квалитетен италијански дизајн изработен од висококвалитетна оплеменета иверка и оков.

  • Материјал: оплеменета иверица;
  • Димензии: 160×37х40см;
  • Боја: сонома-бела.

 

Scroll to Top