Купи!

Комода 105

4.900,00 ден

SKU: 12900-2-2-1-1-1-2-1-1-1 Категории ,

Опис

Модерен и квалитетен италијански дизајн изработен од висококвалитетна оплеменета иверка и оков.

  • Материјал: оплеменета иверица;
  • Димензии: 135×30х42см;
  • Боја: орев.

 

Scroll to Top