Купи!

Комода 104

4.900,00 ден

SKU: 12900-2-2-1-1-1-2-1-1-1-1-1-1-1 Категории ,

Опис

Модерен и квалитетен италијански дизајн изработен од висококвалитетна оплеменета иверка и оков.

  • Материјал: оплеменета иверица;
  • Димензии: 135×30х40см;
  • Боја: сонома-бела.

 

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top