Клуб маса СЕ

9.300 ден

Откажи
SKU: N/A Категорија:

Опис на производот

Димензии:

  • Голема: Ширина: 96см; Дoлжина: 98cм; Висина: 52см;
  • Мала: Ширина: 54см; Дoлжина: 54cм; Висина: 48см;

Бои:

  • Сонома;
  • Цемент.

Изработка: Изработенa од медијапанска плотна со метални ногарки.

Дополнителни информации

Боја

Сонома, Цемент

Може да Ви се допаѓа…

Scroll to Top