Клуб маса Метал

10.500 ден

5 на залиха

SKU: 12900-1-1-1 Категорија:

Опис на производот

Модерен изглед прикладен за опремување на различни простори. Клуб маса изработена од метал и стакло.

  • Материјал: Метал + стакло;
  • Димензии: ф69см.
Scroll to Top