Клуб маса Џиа

3.000 ден

Откажи
SKU: N/A Категорија:

Опис на производот

* Димензии: 110x60x45см
* Комбинации од три бои.

Дополнителни информации

Боја

Бела, Сонома, Цемент

Scroll to Top