Клуб маса 2/1

15.380 ден

2 на залиха

SKU: 12900-1-1 Категорија:

Опис на производот

Модерен изглед прикладен за опремување на различни простори. Клуб маса изработена од медијапанска плотна и метални ногарки.

  • Материјал: Медијапан + метал;
  • Димензии: 140×80см / 95х60см;
  • Боја: орев.
Scroll to Top