fbpx

Клуб маса 2/1 орев

15.380,00 ден

Категорија Ознаки: ,

Опис

  • Димензии – мала: 95x60x30см; голема: 140x80x35см;
  • Боја: орев;
  • Изработка: Медијапан, метални ногарки.
Scroll to Top