Клуб маса 2/1 мн-сл

11.500,00 ден

3 на залиха

SKU: 12900-1-1-2 Категорија

Опис

Модерен изглед прикладен за опремување на различни простори. Клуб маса изработена од медијапанска плотна и метални ногарки.

  • Материјал: Медијапан + метал;
  • Димензии: 110×95см / 60х51см;
  • Боја: бела-црна.
Scroll to Top