Клуб маса 055

13.900,00 ден

SKU: 12900-1 Категорија

Опис

Модерен изглед прикладен за опремување на различни простори. Клуб маса изработена од полно буково дрво (ногарки + рамка) и плотна од фарбан медијапан.

  • Материјал: Медијапан + буково дрво;
  • Димензии: 140×80см;
  • Боја: по избор.
Scroll to Top