Клуб маса 038

12.900,00 ден

SKU: 12900 Категорија

Опис

Модерен изглед прикладен за опремување на различни простори. Клуб маса изработена од фарбан+фурниран медијапан.

  • Материјал: Медијапан;
  • Димензии: 120x70x45см;
  • Боја: по избор.
Scroll to Top