Комода М 038

19.900 ден

SKU: 12900-2 Категории: ,

Опис на производот

Модерен изглед прикладен за опремување на различни простори. Комода изработена од фарбан медијапан.

  • Материјал: Медијапан;
  • Димензии: 200x43x46см;
  • Боја: по избор.

Информации за производ

Постави прашање за производот

    Scroll to Top