Гарнитура Смарт

107.600,00 ден

2 на залиха

Категорија Ознаки: ,

Опис

Состав: четворосед + тросед + фотеља. Иновативен мехазизам на спуштање. Целосно дрвена конструкција, метални ногарки, висококвалитетен штоф со можност за избор на боја. Полнењето е со ПУ пена. Фотељате е со ротирачки механизам.

* Димензии:

  • Четворосед: 300×100см (лежај: 240х80см);
  • Тросед: 226×100см (лежај: 180х80см);
  • Фотеља: 80×90см.
Scroll to Top