Гарнитура Порто

32.900 ден

Категорија: Тагови: ,

Опис на производот

Грандиозниот изглед и софистицираниот дизајн совршено ќе се вклопи и ќе ја направи Вашата дневна соба попространа. Овој модел е достапен за производство во голем број на висококвалитетни штофови (+200).
Полнењето е со жичано јадро што и дава на оваа гарнитура дополнителна удобност за седење како и секојдневно спиење.

* Димензии:
– Тросед: 227×90см;
– Двосед: 155×90см;
– Фотеља: 90×90см.

* Димензии на лежај: 200x140cм:
* Димензии на склад: 200×62см.

Scroll to Top