Гарнитура Маниса

70.700,00 ден

1 на залиха

Категорија Ознаки: ,

Опис

Состав: тросед + тросед + фотеља. Со вклучен механизам. Целосно дрвена конструкција, висококвалитетен штоф со можност за избор на боја. Полнењето е со ПУ пена.

* Димензии:

  • Тросед: 245×100см (лежај: 180x125cм);
  • Тросед: 245×100см (лежај: 180x125cм);
  • Фотеља: 80×95см.
Scroll to Top