Гарнитура Mајами

98.400,00 ден

4 на залиха

Категорија Ознаки: ,

Опис

Состав: тросед + двосед + фотеља. Иновативни механизми на троседот и двоседот на повлекување наназад. Целосно дрвена конструкција, висококвалитетен штоф со можност за избор на боја. Полнењето е со ПУ пена. Фотељата е со ротирачки механизам. Метални ногарки. Потпирачи за глава (4).

* Димензии:

  • Тросед: 250×110см;
  • Двосед: 200×110см;
  • Фотеља: 100×80см.
Scroll to Top