Гарнитура Mагнум

109.000,00 ден

2 на залиха

Категорија Ознаки: ,

Опис

Состав: тросед + тросед + фотеља. Целосно дрвена конструкција, висококвалитетен штоф со можност за избор на боја. Полнењето е со ПУ пена.

* Димензии:

  • Тросед: 250×110см;
  • Тросед: 250×110см;
  • Фотеља: 90×80см.
Scroll to Top