Гарнитура Кико

14.900,00 ден24.900,00 ден

* Цените и димензиите на производот се информативни и предмет на грешки. “Вардар Мебел” го задржува правото дополнително да ги корeгира.

Опис

     Материјалите даваат бескрајни можности и комбинации преку кои можете да создадете уникатно искуство за вашиот простор. Ако точно знаете што сакате – ние можеме да го направиме токму тоа за вас, а доколку барате решенија дизајнирани од врвни експерти, повторно сте на правото место. Веќе 30 години создаваме комбинации од најквалитетни материјали кои заедно прават, покрај визуелното доживување, вашиот амбиент има и допир кој остава силен впечаток. Дрвото е само дрво, а ткаенината е само ткаенина ако не ги обработувате со љубов, вештина и визија. Додадете на тоа совршено чувство за детали и ќе добиете автентични парчиња мебел што одговараат на сечиј вкус.

  • Со вкучен механизам на сите три елементи;
  • Бонел жичано јадро + пена за поголема удобност;
  • Голем избор на ВИСОКО квалитетни материјали и бои.

Дополнителни информации

Димензии Не е достапно
Димензија:

Двосед, Тросед, Фотеља

Scroll to Top