Гарнитура Јона

83.000 ден

2 на залиха

Категорија: Тагови: ,

Опис на производот

Удобноста е главната карактеристика на оваа гарнитура. Седиштата и грбот се прилагодени за целосна и удобна потпора на целото тело. Целосно метална конструкција, висококвалитетен штоф или еко кожа со можност за избор на боја. Полнењето е со Бонел жичано јадро. Електричен релакс механизам на фотељата.

* Димензии:

  • Тросед: 220×86х97см;
  • Двосед: 160×86х97см;
  • Фотеља со електричен механизам: 100x86x97см.
Scroll to Top