Гарнитура Инара

99.000,00 ден

Категорија Ознаки: ,

Опис

Состав: тросед + тросед + фотеља. Иновативни механизми на повлекување наназад на двата троседи. Целосно дрвена конструкција, висококвалитетен штоф со можност за избор на боја. Полнењето е со ПУ пена.  Дрвени ногарки.

* Димензии:

  • Тросед: 235×105см;
  • Фотеља: 90×100см.
Scroll to Top