Гарнитура Флорида

109.000 ден

2 на залиха

Категорија: Тагови: ,

Опис на производот

Состав: четворосед + тросед + фотеља. Иновативен мехазизам на спуштање. Целосно дрвена конструкција, висококвалитетен штоф со можност за избор на боја. Полнењето е со ПУ пена.

* Димензии:

  • Четворосед: 290×105см;
  • Тросед: 225×105см;
  • Фотеља: 80×100см.
Scroll to Top