Гарнитура Арсенал

86.000,00 ден

2 на залиха

Категорија Ознаки: ,

Опис

Состав: тросед + тросед + фотеља. Со вклучен механизам. Целосно дрвена конструкција, висококвалитетен штоф со можност за избор на боја. Полнењето е со ПУ пена.

* Димензии:

  • Тросед: 220×100см;
  • Тросед: 220×100см;
  • Фотеља: 90×90см.
Scroll to Top