Гарнитура Делта

79.300 ден

2 на залиха

Категорија: Тагови: ,

Опис на производот

Состав: Тросед + тросед + фотеља. Двата троседи се со клик-клак механизам. Целосно дрвена конструкција, висококвалитетен штоф со можност за избор на боја. Полнењето е со ПУ пена.

* Димензии:

  • Тросед: 225×100см;
  • Тросед: 225×100см;
  • Фотеља: 100×70см.
Scroll to Top