fbpx

Гарнитура Бостон

73.800,00 ден

Опис

  • Димензии: Тросед:236x90cm (лежај: 190х100см) / Фотеља:70x77cm;
  • Со вкучен механизам за спиење на двата троседи;
  • ПУ пена за поголема удобност;
  • Голем избор на ВИСОКО квалитетни материјали и бои.
Scroll to Top