Гарнитура Атланта

95.000 ден

2 на залиха

Категорија: Тагови: ,

Опис на производот

Состав: тросед + тросед + фотеља. Целосно дрвена конструкција, висококвалитетен штоф со можност за избор на боја. Полнењето е со ПУ пена.

* Димензии:

  • Тросед: 250×110см;
  • Тросед: 250×110см;
  • Фотеља: 90×80см.
Scroll to Top