Промо!

Гарнитура Антика

59.000,00 ден

1 на залиха

Категорија Ознаки: ,

Опис

Подобрете ја вашата животна атмосфера со чистите линии на гарнитурата Антика. Создадете хармонија од едноставност.
Грандиозниот изглед и софистицираниот дизајн совршено ќе се вклопи и ќе ја направи Вашата дневна соба попространа. Целосно дрвена конструкција, висококвалитетен штоф со можност за избор на боја.

* Димензии:
– Тросед: 265×100см;
– Двосед: 210×100см;
– Фотеља: 80×80см.

Scroll to Top