Промо!

Гарнитура Ангола

69.000,00 ден

1 на залиха

Категорија Ознаки: ,

Опис

Состав: тросед + тросед + фотеља. Со вклучен механизам. Целосно дрвена конструкција, дрвени ногарки, висококвалитетен штоф со можност за избор на боја. Полнењето е со ПУ пена.

* Димензии:

  • Тросед: 230×100см (лежај: 180x90cм);
  • Тросед: 230×100см (лежај: 180x90cм);
  • Фотеља: 85×85см.
Scroll to Top