Гардеробер 3K2Ф

16.570,00 ден

Опис

Гардеробeрите од серијата 3K2Ф се со класични врати.

  • Димензиja: 120х200х52см;
  • Материјал: оплеменете иверица.

 

Дополнителни информации

Димензии 120 × 52 × 200 cm

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top