Гардеробер 2K

9.040,00 ден11.550,00 ден

SKU: Не е достапно Категории , Ознаки: ,

Опис

Гардеробeрите од серијата 2K се со класични врати.
Гардеробeрите од серијата 2K2Ф се со класични врати и две фиоки.

  • Димензиja: 80х200х52см;
  • Материјал: оплеменете иверица.

 

Дополнителни информации

Димензии 120 × 52 × 200 cm

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top