fbpx

Француски лежај Алдо

26.900,00 ден

Узглавјето на креветот е удобен потпирач за грб – идеален за совршено утро во кревет, со кафе и читање.

Тапацирот одлично се вклопува во целиот кревет, правејќи го убав за око од сите агли и одличен за поставување во средината на собата.

Плишаниот тапацир е мек на допир и има прекрасен сјај.

Штофот е ткаен од вискоза и полиестер, благодарение на што е издржлив.

Под креветот има многу простор за кутии за складирање, совршен за чување дополнителни јоргани и перници.

Лесно се вакумира под рамката на креветот и на тој начин го одржува просторот чист и без прашина.

Опис

  • Со вклучен душек – x 1;
  • Димензија: 200х160см;
  • Бонел жичано јадро и ПУ пена за поголема удобност;
  • Со кутија за постелнина.
Scroll to Top