fbpx

Француски лежај Екслузив

22.500,00 ден25.200,00 ден

SKU: Не е достапно Категорија

Опис

  • Со влатофлекс подница;
  • Димензии: 200х140см, 200х160см и 200х180см;
  • Со кутија за постелнина;
  • Голем избор на високо квалитетни материјали и бои.
Scroll to Top