Двосед Лино

9.900 ден

Категорија: Тагови: ,

Опис на производот

Овој модел е достапен за производство во голем број на висококвалитетни штофови (+200). Посебнa предности на оваа софа е можноста за претворање во кревет со ПУ пена со површина за спиење од 200х80 см, како и кутија за складирање на постелнини.

  • Димензии: 150х884м;
  • Простор за спиење: 200х80см;
  • Со кутија за постелнина;
  • ПУ пена за поголема удобност;
  • Голем избор на ВИСОКО квалитетни материјали и бои.

Сунѓер, Кутија за постелнина. Преклопен потпирач за грб.

 

Scroll to Top