Аголна гарнитура Сиднеј

37.900 ден

Категорија: Тагови: ,

Опис на производот

Извонредна удобност и модерен изглед. Оваа гарнитура комплетно се вклопува во современите услови на живеење. Овој модел е достапен за производство во голем број на висококвалитетни штофови (+200).

* Димензии: 305×235см

Информации за производ

Постави прашање за производот

    Scroll to Top