Аголна гарнитура Ривера

29.500 ден

Категорија: Тагови: ,

Опис на производот

  • Димензии: 260х220см;
  • Простор за спиење: 220х140см;
  • ПУ пена за поголема удобност;
  • Голем избор на ВИСОКО квалитетни материјали и бои;
Scroll to Top