Аголна гарнитура Рим

35.000,00 ден

Потонете во меката, неодолива удобност на аголната гарнитура “Рим”. Седиштето e исполнето со пена и горен слој од полиестер кои ја ставаат удобноста на прво место.

Можете да седите во положба која ви одговара и да се опуштите со часови благодарение на фиксните задни перничиња кои му обезбедуваат поддршка на вашето тело онаму каде што е најпотребно.

Длабочината на седиштето ја прави оваа аголна совршен за одмор и повремена попладневна дремка.

Место за складирање. Капакот останува отворен, така што можете лесно и безбедно да ги земате и враќате работите.

Пет френдли штофовите се издржлива обвивка изработена од полиестерска ткаенина со мека кадифена површина со мал сјај.

Штофот лесно се чисти.

SKU: Рим Категорија Ознаки: ,

Опис

▴ Димензии: 280 х 200см;
▴ Простор за спиење: 220х130см;
▴ Со вклучен механизам;
▴ Pet friendly штофови.

 

 

Scroll to Top