Аголна гарнитура Кико

28.900,00 ден

Опис

Извонредна удобност и модерен изглед. Оваа гарнитура комплетно се вклопува во современите услови на живеење. Овој модел е достапен за производство во голем број на висококвалитетни штофови (+200).

  • Димензии: 255х185см;
  • Простор за спиење: 210х140см;
  • Co вклучен механизам;
  • Со сандак за постелнина;
  • ПУ пена за поголема удобност;
  • Голем избор на ВИСОКО квалитетни материјали и бои.
Scroll to Top